DO SYSTEMU NAWIGACJI DOŁĄCZANY

tmobile nawigacja do iphona

Jeszcze parę lat temu trudno było sobie wyobrazić samochód z segmentu B (auta małe), posiadający nawigację satelitarną. Można było oczywiście zamontować cały zestaw na własną rękę, jednak ta opcja u producentów tych aut była po prostu niedostępna.

Obecnie nawigacja satelitarna jest bardzo popularna nie tylko w autach drogich i luksusowych, ale także tych tańszych i częściej spotykanych na naszych drogach. Wszystko to jest spowodowane tym, że nawigacja stała się dużo tańsza, przez co mogą sobie na nią pozwolić nawet przeciętni zjadacze chleba. System gps przydaje się szczególnie podczas dłuższych wypadów w tereny, których nie znamy.

Do systemu nawigacji dołączany jest wyświetlacz o różnej wielkości w zależności od możliwości jego montażu. Ekran może być dotykowy lub klasyczny (przełączniki zamontowane w panelu). Systemy gps przeżywają teraz znakomity okres i stają się coraz powszechniejsze.

Na ich popularność miała wpływ z pewnością spadająca cena, która na dzień dzisiejszy przedstawia się bardzo interesująco. Nawigacja satelitarna jest najczęściej umieszczona w desce rozdzielczej kierowcy lub też tuż przed przednią szybą. Za jej montaż odpowiadają wykwalifikowani pracownicy, którzy przez wiele lat swojej profesji zbierali cenne doświadczenie.

Do nawigacji satelitarnej dołączona jest także płyta z mapą cyfrową, która jest wyświetlana na monitorze. Jego wielkość to z reguły niezbyt imponujące 3,5 cala, jednak na zamówienie możemy otrzymać większy model, zapewniający lepszą jakość obrazu.

nasza interaktywna mapa dróg ekspresowych w Polsce

Next Post

TERAZ NA APARACIE TELEFONICZNYM

pon Lut 11 , 2013
Telefony komórkowe są obecnie wyposażone w wiele różnych elementów, które doskonale łączą w jednym urządzeniu kilka innych. Teraz na aparacie telefonicznym posłuchamy muzyki czy radia, wykonamy zdjęcia, nakręcimy filmy, wyślemy e-mail, zagramy w ciekawą grę, poserfujemy po internecie, a także skorzystamy z nawigacji GPS.