MOŻNA JEJ UŻYWAĆ NAWET JEŚLI

navigacja Kalisz korki to spory problem drogowy

Nawigacjagps mapz do nawigacji9

Wiele osób zastanawia się zapewne, czym różni się nawigacja gsm od gps. O ile ta pierwsza staje się coraz popularniejsza i jest dobrze znana większości kierowców, a także użytkowników telefonów komórkowych, o tyle nawigacja gsm nie jest jeszcze w naszym kraju tak bardzo rozpowszechniona.

Można jej używać nawet jeśli nasz telefon komórkowy nie posiada funkcji gps, a dzieje się tak dlatego, ponieważ nawigacja gsm polega na tym, że to stacje bazowe gsm służą do szukania lokalizacji, w jakiej się znajdujemy. A zatem wykorzystuje się dane z odbiorników gsm, dzięki czemu nawigacja gsm nie potrzebuje gps, aby sprawnie funkcjonowała.

Z drugiej strony w naszym kraju nie wszystkie nadajniki gsm zostały już wpisane do rejestru, dlatego ustalanie swojej lokalizacji może być miejscami utrudnione. Również kiedy straci się zasięg, nawigacja gsm z oczywistych powodów nie zadziała.

Ten pomysł jest jednak wart zainteresowania, dlatego właśnie powinniśmy trzymać rękę na pulsie i uważnie śledzić rozwój tej usługi. Nawigacja w telefonie komórkowym jest bardzo wygodnym narzędziem. Dzięki niemu będziemy mogli się bardzo szybko zlokalizować i trafić do celu. Wybierz telefon z nawigacją przy najbliższej zmianie komórki.

Next Post

UWAŻAMY ŻE NAWIGACJA DO SAMOCHODU

pt Paź 5 , 2012
Nawigacja do samochodu to w dzisiejszych czasach praktycznie niezbędny element wyposażenia naszych samochodów. Uważamy, że nawigacja do samochodu jest praktycznie niezbędna, jeżeli wybieramy się w podróż i nie wiemy, jak dojechać na miejsce.